Aktualności
Remont świetlicy - prace trwają! PDF Drukuj Email
Wpisany przez R.S.   
poniedziałek, 20 sierpnia 2007 10:19

Trwają prace remontowe naszej nowej świetlicy (sali spotkań). Do tej pory udało się wstawić nowe okna oraz zagipsować i zagruntować ściany. Kolejnym etapem będzie malowanie oraz ułożenie paneli podłogowych. Czas goni! Według umowy z Urzędem Marszałkowskim, wszystkie prace muszą zostać zakończone do końca sierpnia.

Zapraszamy wszystkich chcących nam pomóc!
Liczy się każda para rąk!

{moscomment}
Więcej…
 
Msza dziękczynna siostry Marii Eliaszy Kupka PDF Drukuj Email
Wpisany przez R.S.   
wtorek, 07 sierpnia 2007 20:34

Dnia 5 sierpnia 2007 r. w kościele w Chudobie miała miejsce kolejna wspaniała uroczystość. W dziękczynnej liturgii eucharystycznej dziękowaliśmy Panu Bogu za kolejne powołanie z naszej parafii. Powołaną do służby bożej jest siostra Maria Eliasza Kupka ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Leśnicy. W czwartek 2 sierpnia 2007 r. Siostra Eliasza złożyła w Leśnicy wieczystą profesję, a w niedzielę w rodzinnej parafii wraz z najbliższą rodziną oraz licznie przybyłymi parafianami dziękowała Panu Bogu za powołanie do życia w zakonie.

Więcej…
 
Relacja z obchodów 100-lecia kościoła w Chudobie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Stróżyk   
wtorek, 07 sierpnia 2007 18:29

Przedstawiamy relację z obchodów 100-lecia kościoła w Chudobie, które odbyły się w dniach 13-1 lipca 2007 roku.

 

100 lat kościoła
Więcej…
 
Szukamy miejsca na boisko! PDF Drukuj Email
Wpisany przez R.S.   
piątek, 03 sierpnia 2007 08:24

Stowarzyszenie „Dla Chudoby” jako jeden z celów postawiło sobie stoworzenie boiska sportowego w Chudobie. Boisko to byłoby też miejscem organizacji imprez festynowych, zawodów strażackich, itp. Możemy na ten cel zdobyć naprawdę duże pieniądze - boisko będzie na miarę XXI wieku!

Niestety, największym problemem okazało się znalezienie terenu o powierzchni ok. 1ha, położonego w miarę blisko wsi.

W związku z tym zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które chciałyby odsprzedać nam taką działkę o kontakt.

Ewentualne propozycje prosimy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. '; document.write( '' ); document.write( addy_text2924 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numer +48 606 994 263

Mamy środki. Mamy chęci. Prosimy tylko obecnych lub byłych mieszkańców o pomoc w realizacji tego celu - naprawdę warto. Zadbajmy o rozwój naszej wioski, a przede wszystkim o przyszłość naszych dzieci i naszej młodzieży.

{moscomment}
Więcej…
 
Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez R.S.   
piątek, 03 sierpnia 2007 07:59

{jgxtimg title:=[Urząd Marszałkowski] src:=[images/stories/um_logo.jpg] width:=[80]}

Zarząd Stowarzyszenia "Dla Chudoby" informuje, że otrzymaliśmy dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w wysokości 15.000zł na wyposażenie sali spotkań w Chudobie oraz przystosowanie jej do pełnienia funkcji szkoleniowo-edukacyjnych.

{moscomment}
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia21następnaostatnia »

Strona 21 z 21