Aktualności
Ścieżka edukacyjna - więźby dachowe PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 czerwca 2014 00:00

Na placu udostępnionym przez Pana Marka Pietrka –właściciela tartaku w Chudobie, Stowarzyszenie „Dla Chudoby" zrealizowało projekt pn „Ścieżka edukacyjna –więźby dachowe".

Więcej…
 
VI Rajd na Górę św. Anny 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Stróżyk   
wtorek, 10 czerwca 2014 00:00

W piątek, 17 maja 2014 r. w przeddzień IX Diecezjalnej Pielgrzymki Rowerowej na Górę Św. Anny jej organizator Radio DOXA, odwołało imprezę z przyczyn pogodowych. Cały piątek lało i na sobotę zapowiadało się podobnie – i tak było. Na szczęście wyznaczono nowy termin rajdu na sobotę 7 czerwca.

Więcej…
 
Dzień kobiet 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Kaliciak   
wtorek, 01 kwietnia 2014 00:00

Dnia 8 marca (sobota) wzorem roku poprzedniego obchodziłyśmy w Chudobie „Święto Kobiet”. Liczba miejsc ograniczona ilością miejsc w naszej salce przekroczyła 50. Było nas 54, a lista rezerwowych jeszcze była dużo, dużo dłuższa...
Zabawy i radości było wiele :) Spotkały się bowiem „babki” różnych roczników.

Więcej…
 
Pozyskaliśmy kolejne dotacje! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
wtorek, 25 marca 2014 18:00

Stowarzyszenie „Dla Chudoby" realizując swoją misję poprawy jakości życia w naszej miejscowości regularnie składa wnioski w ogłaszanych przez różne instytucje naborach i konkursach ofert. Informujemy, że złożone w tym roku przez Stowarzyszenie „Dla Chudoby" wnioski spełniły wymagania formalno-prawne i zyskały akceptację oceniających je komisji.

Więcej…
 
I Towarzyski Turniej Skata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
wtorek, 25 marca 2014 17:57

W trakcie długich jesienno zimowych wieczorów narodził się pomysł utworzenia „klubu miłośników skata". Jak wszystkim wiadomo skat to stara, bardzo popularna na Śląsku gra w karty, której tajniki znają już tylko nieliczni nasi mieszkańcy. Aby jej zasady i śląska tradycja gry w skata nie zanikły Stowarzyszenie „Dla Chudoby" na ostatnim walnym zebraniu swoich członków postanowiło wesprzeć tą ideę. Zorganizowania pierwszego spotkania i mentalnej opieki nad pomysłem podjął się Pan Stefan Żwaka, który był pomysłodawcą przedsięwzięcia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 21