Aktualności
Wycieczka szlakiem Zamków i Pałaców Dolnego Śląska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
poniedziałek, 09 września 2013 16:10

Jak co roku Stowarzyszenie „Dla Chudoby” zorganizowało dla swoich członków i sympatyków wycieczkę turystyczno-krajoznawczą. W dniach 30.08.-01.09. nasza 32-osobowa  grupa turystów podróżowała po najciekawszych zakątkach Dolnego Śląska.  3-dniowa wycieczka „szlakiem zamków i pałaców Dolnego Śląska” była dla wszystkich uczestników wyjazdu czasem spędzonym bardzo aktywnie i w doskonałej atmosferze.

Więcej…
 
II Regionalne Zawody Dekarzy 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
niedziela, 25 sierpnia 2013 18:52
W niedzielę 11 sierpnia 2013r na placu rekreacyjno-sportowym w Chudobie - Wiosce Dekarzy, rozegrano II Regionalne Zawody Dekarzy. Przy słonecznej pogodzie do rywalizacji przystąpiło pięć brygad dekarskich reprezentujących firmy: „Lan Dach” z Częstochowy, "Dachbud” z Olesna, "Pytel" z Raszowej, „Waści-dach” z Olesna oraz „Bartyla” z Chudoby. Zadaniem rywalizujących zespołów było pokrycie w czasie 4 godzin przygotowanej konstrukcji dachowej dachówką ceramiczną, obicie i obróbka komina płytkami oraz zamontowanie rynien i wszystkich niezbędnych akcesoriów dachowych.
Więcej…
 
Nasi strażacy mistrzami Powiatu !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
niedziela, 25 sierpnia 2013 18:28

Wielkim sukcesem strażaków OSP Chudoba zakończyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze rozegrane w sobotę 10 sierpnia 2013r. na placu rekreacyjno-sportowym w Chudobie. Nasza gmina była gospodarzem takich zawodów po raz pierwszy w historii. Natomiast nasi strażacy jako zwycięzcy dwóch poprzednich edycji zawodów postawili sobie za cel wygrać po raz trzeci z rzędu i zdobyć Puchar ufundowany przez Starostę Kluczborskiego Pana Piotra Pośpiecha na własność. Jak nie trudno się domyślić tak też się stało.

Więcej…
 
VI Lokalny Turniej Piłkarski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
niedziela, 14 lipca 2013 19:59

W niedzielę 7 lipca 2013r. na placu rekreacyjno-sportowym w Chudobie, rozegrany został VI Lokalny Turniej Piłkarski organizowany corocznie przez Stowarzyszenie „Dla Chudoby”. W tegorocznej edycji turnieju wystąpiło 10 drużyn męskich oraz 2 kobiece.

Więcej…
 
Wakacyjny Rajd Rowerowy 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
czwartek, 27 czerwca 2013 00:00

W niedzielę 23 czerwca  mieszkańcy Chudoby i okolic wzięli udział w rajdzie rowerowym, którego celem była ścieżka edukacyjna w Szumiradzie. Grupa rowerzystów w liczbie ponad 60 osób w zróżnicowanym przedziale wiekowym tradycyjnie wystartowała z parkingu przy kościele. Trasa rajdu wiodła drogami leśnymi, kolejno mijając  Sobisz, Ryczek, Kamieniec aż do Szumiradu.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 21