Aktualności
Regionalne Zawody Dekarzy 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 00:00

 

12 sierpnia 2012r. w Chudobie – Wiosce Dekarzy odbyły się po raz pierwszy Regionalne Zawody Dekarzy. Organizator imprezy - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby”, zadbał o odpowiednią oprawę zawodów. Miejscem rywalizacji był plac rekreacyjno-sportowy w Chudobie, na którym przygotowano stanowiska dla uczestniczących w zawodach ekip dekarskich.

Więcej…
 
Akcja nto. Opolanie, róbmy swoje! PDF Drukuj Email
Wpisany przez R.S.   
czwartek, 26 lipca 2012 19:53

Nowa Trybuna Opolska wraz z fundacją "Aktywni w Regionie” zainicjowała program społeczny promujący lokalną aktywność. Na zgłoszone inicjatywy można zagłosować, a najlepsze zostaną wyróżnione.

Stowarzyszenie "Dla Chudoby"  również bierze udział w tym plebiscycie - gorąco zachęcamy do oddania na nas głosu, wystarczy wysłać SMS o treści robmy.28 na numer 71466. Koszt 1,23 zł z VAT.

 

Więcej szczegółów na stronach NTO: Róbmy swoje. Aktywni w regionie.

Więcej…
 
V Lokalny Turniej Piłkarski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
wtorek, 10 lipca 2012 00:00

V Lokalny Turniej Piłkarski Chudoba 2012 przeszedł już do historii. Turniej został rozegrany na placu rekreacyjno-sportowym przy tropikalnej wręcz pogodzie. W imprezie wystartowało 14 drużyn męskich oraz 3 drużyny kobiece. Przy tak dużej ilości drużyn sprawne przeprowadzenie zawodów nie było proste.

Więcej…
 
Pozyskujemy dotacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
czwartek, 05 lipca 2012 19:46

 

 

Stowarzyszenie „Dla Chudoby” od początku swojej działalności skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne na realizację wielu projektów, mających poprawić infrastrukturę wsi oraz standard życia mieszkańców.

Informujemy, że złożone w tym roku przez Stowarzyszenie „Dla Chudoby” wnioski spełniły wymagania formalno-prawne i zyskały akceptację oceniających je komisji.

Więcej…
 
Warsztaty dekarskie na OJF PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
czwartek, 05 lipca 2012 19:42

 

Już po raz drugi LGD „Dolina Stobrawy” zorganizowała Opolski Jarmark Folkloru. Tym razem impreza odbyła się w niedzielę 1 lipca na stadionie sportowym w Kluczborku.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 21