"Jakość Doliny Stobrawy" za Zawody Dekarskie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
poniedziałek, 05 listopada 2012 20:22

Regionalne Zawody Dekarzy organizowane przez Stowarzyszenie „Dla Chudoby” zostały laureatem konkursu na produkt lokalny pn. „Jakość Doliny Stobrawy”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy”.

Celem organizowanego konkursu było zidentyfikowanie i promocja zasobów obszaru LGD „Doliny Stobrawy”. Nadanie znaku „Jakość Doliny Stobrawy” w drodze konkursu podnosi rangę produktów i usług, a także potwierdza ich jakość i znaczenie. Znak promocyjny „Jakość Doliny Stobrawy” ma wymiar lokalny i jest pierwszym krokiem ku budowaniu marki, która ma duży wpływ na decyzje konsumpcyjne, inwestycyjne i biznesowe. Produkty wyróżnione znakiem „Jakość Doliny Stobrawy” będą promowane przez LGD „Doliny Stobrawy” zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

 

Znak promocyjny „Jakość Doliny Stobrawy” przyznany dla Stowarzyszenia „Dla Chudoby” dedykujemy wszystkim osobom, firmom i instytucjom zaangażowanym w przygotowanie tej udanej imprezy, która mamy nadzieję na stałe zagości w kalendarzu imprez organizowanych w Chudobie-wiosce dekarzy.