Dzień kobiet 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
piątek, 11 marca 2016 00:00

  W sobotnie popołudnie 5 marca 2016r w Sali wiejskiej odbyło się okolicznościowe spotkanie naszych Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyło prawie 70 mieszkanek Chudoby.

 

 

Przybyłe Panie przywitał prezes Stowarzyszenia „Dla Chudoby” Piotr Kisiel a następnie w imieniu wszystkich mężczyzn złożył im okolicznościowe życzenia. Nasze Panie zostały obdarowane tradycyjnym kwiatkiem i rozpoczęły wielogodzinne biesiadowanie. Podczas spotkania nie zabrakło dowcipów, konkursów i przyśpiewek. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs karaoke oraz biesiadne śpiewanie z naszym śpiewnikiem biesiadnym. Ciekawą atrakcją dla naszych Pań był koncert gry na gitarze klasycznej i saksofonie w wykonaniu Marcela Mielczarka i Filipa Stróżyka. Muzycy zostali bardzo ciepło przyjęci przez słuchające Panie i „zmuszeni” do bisowania.

 

Nie sposób słowami opisać atmosfery panującej podczas spotkania, które zakończyło się w późnych godzinach wieczornych. Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tak udanej imprezy.


Zapraszamy do naszej galerii gdzie porcja zdjęć z imprezy przypomni ten radosny „kobiecy” wieczór.