Aktualności "Wioska dekarska"
Wizyta studyjna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
sobota, 20 czerwca 2015 16:44

Chudoba jako „Wioska dekarzy" coraz częściej staje się celem wycieczek i podróży studyjnych organizowanych przez różne organizacje. W ostatnich tygodniach gościliśmy dwie takie grupy.

Więcej…
 
III Regionalne Zawody Dekarzy 2014
Wpisany przez Piotr Kisiel   
poniedziałek, 21 lipca 2014 00:00

Organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby” Regionalne Zawody Dekarzy przeszły już do historii. W upalną niedzielę 20 lipca 2014r na placu rekreacyjno-sportowym w Chudobie rozegrano trzecią ich edycję.

Więcej…
 
Stowarzyszenie „Dla Chudoby” nagrodzone!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
niedziela, 27 października 2013 20:48

Z przyjemnością informujemy, że projekt Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby” pn. „Ścieżka edukacyjna – pokrycia dachowe” zajął II miejsce w kategorii  „infrastruktura społeczna” w etapie regionalnym konkursu pn. „Przyjazna wieś”, na najlepszy projekt infrastrukturalny zrealizowany na obszarach wiejskich współfinansowany ze środków unijnych.

Więcej…
 
II Regionalne Zawody Dekarzy 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
niedziela, 25 sierpnia 2013 18:52
W niedzielę 11 sierpnia 2013r na placu rekreacyjno-sportowym w Chudobie - Wiosce Dekarzy, rozegrano II Regionalne Zawody Dekarzy. Przy słonecznej pogodzie do rywalizacji przystąpiło pięć brygad dekarskich reprezentujących firmy: „Lan Dach” z Częstochowy, "Dachbud” z Olesna, "Pytel" z Raszowej, „Waści-dach” z Olesna oraz „Bartyla” z Chudoby. Zadaniem rywalizujących zespołów było pokrycie w czasie 4 godzin przygotowanej konstrukcji dachowej dachówką ceramiczną, obicie i obróbka komina płytkami oraz zamontowanie rynien i wszystkich niezbędnych akcesoriów dachowych.
Więcej…
 
"Jakość Doliny Stobrawy" za Zawody Dekarskie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Kisiel   
poniedziałek, 05 listopada 2012 20:22

Regionalne Zawody Dekarzy organizowane przez Stowarzyszenie „Dla Chudoby” zostały laureatem konkursu na produkt lokalny pn. „Jakość Doliny Stobrawy”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy”.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3